Obsah

Hlášení 16.10.2020

Typ: ostatní
Z důvodu přerušení kabelů nesvítí v ulici Sládkova veřejné osvětlení. Závada je nahlášena a na opravě se již pracuje.

Vytvořeno: 16. 10. 2020
Poslední aktualizace: 16. 10. 2020 11:07
Autor: Renata Holečková